piątek

28.06 piątek - TEKKNO POLO! JEMEK JEMOWIT LIVE + AFTER PARTY


Jemek Jemowit (Berlin) 

Jemek, Polak, który dorastał w Berlinie Zachodnim, to one man band, DJ i artysta konceptualny w jednym. Do dziś przekonany jest o tym, że wiele kreatywnych impulsów zawdzięcza właśnie mieszczańskiemu charakterowi Berlina Zachodniego. Jego ekstrawaganckie występy solowe cieszą się powodzeniem w całej Europie – awangarda a la polonaise w jego wykonaniu gwarantuje pełne ekstazy, frenetyczne noce. Elektrosound w wersji Jemka to wybuchowa mieszanka R’n’R, Acid-House‘u i EBM. Charakterystyczne »poszarpane« brzmienia zawdzięcza legendarnemu Groovebox MC-303. Zarówno tworzoną przez niego muzykę, jak i teksty cechuje, jak sam mówi, »postpatriotyczne« uczucie miłości przemieszanej z nienawiścią do polskich korzeni. Po pierwszym krążku EP »Wave and Groom« w 2011 r. nakładem greckiej wytwórni »Fabrika Rec« ukazał się jego debiutancki album »Zemsta«. W Maju 2013 r. Wrocławska wytwórnia »Oficyna Biedota« wyda mini-album »Tekkno Polo« Jemka Jemowita. Projekt ten łączy klimat berlińskiego undergroundu z estetyką Disco Polo.

http://www.jemek.net/
http://www.facebook.com/Jemekjemowit
http://jemekjemowit.bandcamp.com/
http://soundcloud.com/jemek

Label:
Fabrika Records
Oficyna Biedota
Jemcock Productions

Dyskografia:
2010 EP »Wave and Groom« [CD-R, download]
2011 LP »Zemsta« [Vinyl, download]
2013 EP »Tekkno Polo« [Tape, CD, download]

Style: Electro, EBM, New Beat, Acid House, Rave, Glam

Afterparty:

Babies With Rabies! (electropunk) (Wwa)

Jesteśmy trashpopkultorowym wymiotem Szatana. Łączymy style i niszczymy je tworząc coś nowego i ostro p********o. Mamy gdzieś konwencje i ograne motywy. Gardzimy przewidywalnością i składamy hołd niepoczytalności. Od roku kosimy umysły hipsterów i wprawiamy w osłupienie grzeczne dzieci połączeniem dzikiego electro i sztuki perfomensu. Więcej jest w tym rock'n'rollowego występu niż tradycyjnego setu Djskiego. Więcej szaleństwa niż samokontroli. Stawiamy na żywioł. Nigdy nie zagraliśmy dwa razy tak samo. A gramy po prostu piosenki, które uwielbiamy. A że do tego dochodzi darcie mordy, granie pałeczkami i własnymi głowami po kegach do których są doczepione dwie puste puszki aluminiowe, skoki w tłum i podpalanie się na scenie to już inna sprawa...

Przyjdź i sprawdź, nie pożałujesz. Zobacz nas zanim zrobimy sobie porządną krzywdę i nie będziemy mogli już nigdy występować...

https://www.facebook.com/Babies.With.Rabies

Elektrische.TV (Wwa)

Elektrische TV czyli Szymon Weiss obecnie największy zadzior polskiego techno-elektro. Perkusista Yummy Cake, AXMusique, sesyjny dla Bueno Bros, Adre'n'alin, Mikrowafli. Debiut album "Starter" wydał w Pink Kong Records (na Polskę), za chwilę międzynarodowo w niemieckiej wytórni MegatronElectro (najbardziej obiecujący label wg Breakspoll 2011).Po ukończeniu i wydaniu albumu nastąpiła wolta. Posamplował metal z lat 90ych i tym samym jest chyba najtwardszym aktem parkietowym w kraju! Rownie swobodnie czuje sie tez w rasowym tresorowskim techno.

Jego specyficzny dźwięk coraz częściej doceniają polscy producenci muzyki elektronicznej, zlecając mu mastering. Niedawno więc choćby remiksy BuenoBros dla Brodki [Kayax], czy Katarzyny Nosowskiej [Męskie Granie]. Jest tez współautorem soundtracku filmu "Ixjana" braci Skolimowskich.

Debut album: www.starter.pinkkong.pl

https://www.facebook.com/Elektrische.TVmusic

+ PREMIERA TELEDYSKU ELEKTRISCHE. TV "SPUSZCZACZ WPIERDOLU"

+ SPECIAL GUESTS!

Eufemia
Krakowskie Przedmieście 5 (wejście od pasażu Wacława Niżyńskiego)
Warszawa
28/06/2013
Start: 21:00
Wjazd: 10 PLN

Patronują nam:

HIRO
Muno.pl
5kg Kultury
Oficyna Biedota

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz