niedziela

23.02 sobota - SOUL MOTION - impreza


Nic tylko codzienny ból serca. Nic tylko codzienne łzy. Już nie wygramy tej sytuacji. Droga do twego serca jest tylko jedna. Dlaczego nie ma mnie w nim? 

Będziemy się uśmiechać i ronić łzy. Będziemy ocierać się biodrami i policzkami. Będziemy pogwizdywać i śpiewać chórki. Będziemy kochać i będziemy cierpieć. Będziemy rygorystycznie prawie tylko 60’s, 70’s Soul. Motown, Chess, Hot Wax, Rounder, Sound Stage 7, etc.

Jeszcze nie jak na Brooklynie, jeszcze nie jak na Sodermalm, ale już od teraz, cyklicznie, co miesiąc w oczekiwaniu na upalne i wilgotne lato.

Soul Motion

Start: 22
Krawaty, szelki, marynarki, sukienki do kolan - friko
Albo - 5/10 pln

Tym razem:
Fafik, Truścin, Kapitan Cyjan

Niejaki Pan Truścin - 6 lat temu zaczynał od early reggae/rocksteady/ska i szczypty soulu, obecnie jednak soul opanował niemal całkowicie jego duszę. Ceni głównie oryginalne brzmienie lat 60. i 70.: Motown, Stax, Invictus, Chess, ale też wszystko to, co zostało nagrane aż do dzisiaj, lecz czerpie z klasycznego okresu soulu pełnymi garściami. Dlatego też w jego selekcji obok Otisa Reddinga i Curtisa Mayfielda będzie można usłyszeć także The Roots, ale i The Black Keys.

Niesłychany Faffini a.k.a. Niesłuchalny Faffini - przez ostatnie 5 lat członek duetu didżejskiego Funk Joint Unlimited, obecnie członek duetu You Name It, który nie gra prawie żadnych imprez. Lubi soul, bo - jak mówi - to muzyka z duszą.

Kapitan Cyjan aka Thaifun the Dog God - dżentelmen z przypadku, na zawsze związany z Kolektywem Greatest Heats, twierdzi że za rzadko płacze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz