wtorek

21.09 piątek PUNK’N’NOISE IIPUNK’N’NOISE II

Po prawie 2-letniej przerwie mamy zaszczyt zaprosić was na drugą edycję zajebistej imprezy łączącej noise i punk w niebezpiecznej zawiesinie dźwięków. Dwie sceny w dwóch oddzielnych pomieszczeniach. Każda scena gra na przemian, nie dając znudzić się nawet największym sceptykom.

21 września (piątek), Warszawa
EUFEMIA (Krakowskie Przedmieście 5)
Start 20:00 Wjazd: 15 zł


SCENA PUNK:

SUFFERING MIND (Grindcore/Punk, Lublin)
http://sufferingmind.bandcamp.com


To nie jest zwykły grind, to jest grind na miarę naszych możliwości, my tym grindem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz grind, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo! Jak ktoś nie wierzy niech posłucha.

CZERW NARODU (hałas i punk, Warszawa)
http://czerwnarodu.tumblr.com/

Brudny, niepokojący, pełen dysonansu, sprzężeń i zaskakujących zwrotów akcji punk z miasta Warszawy. Chłopaki niedawno wydali debiutancki materiał na kasecie. Sprawdźcie to!

5000 (anarcho rap, Warszawa)
http://soundcloud.com/pcfstnk

Społecznie zaangażowany vegan anarcho rap z punkową duszą. Jeśli ludzie w kominiarkach uwalaniający zwierzęta z farm i klinik wiwisekcyjnych są również twoimi bohaterami wbijaj koniecznie.

SORRY SLUTS (post-punk, Warszawa)
https://www.facebook.com/sorrys1uts

Głos pokolenia €3000+, oburzeni z innych powodów. Teksty o cierpieniu na wesoło. Muzycznie pomiędzy zaciętą kasetą Hole a sytą Brygadą Kryzys. W składzie znany noisowiec, który lubi męczyć gitarę Łukasz Ciszak.

SCENA NOISE:

KERÄNEN (noise, Finlandia)
http://keranen.anoema.com

Keränen (ex Rulla) to Tommi Keränen, muzyk z Helsinek. Dźwięki generowane przez niego to ciężkie - wielowątkowe konstrukcje oparte na manipulacjach materiałem dźwiękowym pochodzącym z wielu źródeł. Od kilku lat współtworzy Testicle Hazard (duet z Lasse Marhaugiem), i inne projekty takie jak: Dror Feiler's NO (międzynarodowa orkiestra elektroniczna), Gentle Evil (razem z Janne Tuomi) oraz Les Manures (razem z Pentti Dassum). Solo lub jako członek różnych zespołów występował w Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Japonii, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Łotwie i USA.

MAAAA (noise, Rosja)
http://www.maaaa.org

Przeszywający noise z Karelii, krainy zagubionej gdzieś pomiędzy Finlandią a Rosją. Inspirowany pięknem i harmonią północnej przyrody, generuje ostry jak brzytwa dźwięk kruszonego żelaza i buczenia syntezatorów, gwiżdżące sprzężenia oraz ryk potwora z samego dna jeziora Onega.

SLEEP SESSIONS (noise, Kielce)
http://sleepsessions.org

Cut-up harsh noise, aktywny od 2005 roku. Dzielił sceny z wykonawcami takimi jak Vilgoć, XV Parówek, Jesus is a Noise Commander, Zenial, Krew z Kontaktu, Maaaa! i inni. Właściciel mikro-wydawnictwa Somnolent Shelter Records w którym od 2008 r. ukazują się niskonakładowe albumy z muzyką eksperymentalną i noisową.
http://sleepsessions.org/

XV PARÓWEK (noise, Warszawa)
http://www.xvp.pl

Bartek Kalinka, tworzy muzykę eksperymentalną i noise, oraz prowadzi wytwórnię płytową o tej samej nazwie od połowy lat 90-tych. Jego zainteresowania to muzyka konkretna, field recording, syntezatory analogowe, sprzężenia, drony, harsh noise walls oraz wykorzystanie akustycznych instrumentów muzycznych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz