poniedziałek

19.05 sobota PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO > Noc Muzeów Edyszyn
No dobra. Będzie tego. Jeżeli dziś jest sobota to znaczy, że czas na potańcówkę Piosenka jest dobra na Wszystko. A jeżeli jeszcze nie jest sobota, to możecie odliczać dni, albo zająć się czymś pożytecznym i przypomnieć sobie w sobotę, żeby przyjść do Eufemii.
Angelika poprosiła mnie o napisanie zapowiedzi. Bardzo lubię Angelikę, więc się zgodziłem. Piosenka jest dobra na Wszystko to czworo DiscJockeyów, z których każdy słucha zupełnie innych rzeczy, ale razem są bardzo weseli i smutni i dobrze spędza się z nimi czas. Tak się składa, że mam ich wszystkich w znajomych, więc mogę wam co nieco o nich powiedzieć. Oto trzy piosenki jakie każde z nich zamieściło ostatnio na swoim murku: Pita - piosenka z filmu Nienawiść, Duck Sauce - Barbra Streisand, Jack White - Love Interruption. Angelika - The Lemonheads - Bit Part, Ben Howard - Call Me Maybe, Ben Howard - Only Love (nie wiem, czy na imprezach też puszcza dwie piosenki tego samego wykonawcy po sobie, ale niedługo się przekonamy), Pawłow (chyba się zakochał) - Tic Tac Toe - Mr Wichtig, Katrina & The Waves - Walking On Sunshine, Xiu Xiu - Honeysuckle i Fafik - Jai Paul - BTSTU, Trus'Me - War, A Smolik & A Rojek - 50 tysięcy 881. Bardzo to wszystko ciekawe!
Fafik odpowiedział też na pytanie ”Czy byłeś/byłaś na imprezie, na której dziewczyna weszła w drzwi balkonowe i obcieło jej nos?”, ale nie powiem wam, co odpowiedział. Na szczęście w Eufemii nie ma balkonów.
Sobotnia noc, to też Noc Muzeów, zwana też Nocą Kolejek. Dziś w stołecznej przeczytałem, czego warszawiacy nie lubią w muzeach. A więc nie lubią:
- Kapci (tu ich nie spotkacie)
- Że są stare i nudne (Stare i nudne? Na pewno nie!)
- Że nie można dotykać eksponatów (Z tym lepiej uważać, ale piona na przywitanie jest spoko)
- Ględzenia i mamrotania (To i tak zapewnicie, jak zwykle, wy)

No to do zobaczenia! Piosenka jest dobra na wszystko jest dobra na wszystko!
To pisałem ja, Paweł Gawlik

+ parę detali, którymi nie chcieliśmy kłopotac Pawła:

>>> Start: 22.30 - a wcześniej koncerty, szczegóły wkrótce!

>>> Wjazd: 5 ziko. jedyne.

>>> Widzimy się w ogródku, fajnie co? no chyba, że spadnie z nieba deszcz (jeśli spadnie złoty, to będziemy łapać w wiadra hyhy)...

>>> ...a ogródek ASP to prawie jak muzeum, więc będziecie mieli się czym pochwalić w artystycznym towarzystwie. Hyhy.

>>> Pamiętajcie, Piosenka jest dobra na wszystko. Na Wszystko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz