czwartek

10.04 wtorek I AM A CURSE / NOUS DANSERONS SUR VOS RUINES / THE SPOUDS / GOOD REASON / POTLATCH

ZAGRAJĄ:


I AM A CURSE (Le Mans/Francja)

Czteroosobowy zespół grający screamo. Zespól z bardzo dużym potencjałem i miłością do szczegółów. melodyjny, ale również powolny, ciężki i chaotyczny. Coś pomiędzy Cursed i Trainwreck, w połączeniu z unikalną surowością. Niedawno wydali LP "Prequel for an unforgiven wreckage. Barren Lands"

http://www.iamacurse.com/


NOUS DANSERONS SUR VOS RUINES (Le Mans/Francja)

Szybki zakręcony fastcore. Pomyśl o połączeniu Nirvany i Ceremony.

http://nousdanseronssurvosruines.blogspot.com/


THE SPOUDS (Warszawa/Polska)

The Spouds powrócili z nowym materiałem. Blisko trzy lata trzeba było czekać na kolejny po „Serenity Is Only a Brainwave” album. „Paxil” to jedenaście mocnych i agresywnych utworów. To dowód na to, że polska scena post-hardcore/post-punk ma się dobrze, a młode zespoły wcale nie muszą być gorsze od tzw. „wyjadaczy. Bo The Spouds przez ten czas wypracowali swój własny, niepowtarzalny styl oparty na rozbudowanych kompozycjach. Dowód? Wystarczy odpalić „Paxil”. I przyjść do Eufemii, bo zespół właśnie promuje swoją najnowszą płytę

http://www.facebook.com/thespouds

http://www.myspace.com/thespouds

http://thespouds.bandcamp.com/


GOOD REASON (Bratysława/Słowacja)

Zespół istniejący od 2002 roku, początkowo jako NOFX cover band, ale przez lata rozwinął swój własny styl i repertuar. Zespól inspiruje sie takimi kapelami jak NOFX, Propagandhi, Good Riddance, Belvedere itd. Grają szybki, melodyjny punk rock ze społeczno-politycznymi tekstami.

https://www.facebook.com/pages/Good-Reason/87697932041


POTLATCH (Warszawa/Polska)

Grają inspirowanego klasykami screamo jak np. Neil Perry czy Welcome The Plague Year. Byli członkowie Don't Fuck With Columbus.

http://potlatch.bandcamp.com/


Start: 19

Wjazd: 10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz