poniedziałek

29.02 środa BINOCULERS, HONIG, ANTHONY CHORALEW środe zapraszamy na trzy koncerty idealne na zimowy wieczór:

Nadja Rüdebusch, wokalistka i gitarzystka zespołu EMMY MOLL, w swoim solowym projekcie Binoculers odtwarza obrazy by ujawnić istotę rzeczy za pomocą ponad czasowego, ale i nowoczesnego folku. Stosując minimalistyczne techniki wypełnia swoje brzmienie przeróżnymi instrumentami, wykorzystując loopy rysuje mapę odległych krajobrazów melancholii. Jej piosenki są dyskretne i ostrożne, ale na pewno nie są nieśmiałe. Autorka dzieli się swoimi obserwacjami za pomocą delikatnych melodii i tak czystego głosu, że nie da się uciec przed jej metaforycznym przekazem.

http://binoculers.bandcamp.com/


Wystąpi także Stefan Honig - niemiecki wokalista, który stał się jednym z najciekawszych songwriterów na scenie Dusseldorfu. Artysta zabierze nas "na wyprawę do świata naturalności otwierając oczy i serca na małe cuda codziennego życia."

http://honig.bandcamp.com/


Trzecim artystą będzie Anthony Chorale - songwriter pochodzący z Holandii, gitarzysta w zespole très.b. Jego eteryczna muzyka łaczy klasykę z współczesnością. Rzadko kiedy można usłyszeć jego solowy projekt. Rzadko kiedy można posłuchać wyjątkowej barwy jego głosu.

http://www.myspace.com/anthonychorale


Start: 21.00

Wjazd: 15


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz