poniedziałek

17.11 SUMMER RECREATION CAMP (ES)

Elektronika lo-fi, shoegaze, world beats, słoneczne popowe melodie i psychodeliczne gitary. Przecięcie ekologicznych ścieżek Lucky Dragons i High Places ze zwichrowaniem solowych dokonań Avey Tare z Animal Collecitve.

Cristian Subirà (aka Summer Recreation Camp) to aktywny członek undergroundowej sceny muzycznej w Barcelonie. Swoją muzyczną przygodę zaczynał w 2004 roku we free-rockowym Dead Man on Campus. Po dwóch latach poświęconych na naukę robienia hałasu na instrumentach stał się częścią tria Coconut (z Pablo „El Guincho” Díazem i Jensem Neumaierem z 12twelve i Guilia y los Tellarini). W czasie dłuższej przerwy w działalności Coconut skupił się na solowym projekcie oraz tworzeniu muzyki z Simonem Williamsem (Jahbitat) jako Narwahal.
W wolnym czasie prowadzi małą niezależną wytwórnię non profit i zajmuje się promocją koncertów jako Discos Compulsivos / LUV LUV.
Jako Summer Recreation Camp Cristian dzielił scenę m.in. z Laundry Room Squalchers, Zbigniewem Karkowskim, Publicist, AU, White Magic i Andrew Bernsteinem.

http://summerrecreationcamp.bandcamp.com/

start: 20.00

wjazd: 10 pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz