piątek

01.10. (SB) VHS HELL

VHS HELL (vol.2) i DANCE MACABRE czyli FILMY i MUZYKA w złym guście!
zapraszamy na całonocny maraton filmów klasy B- nieuzasadnionej golizny, estetycznej makabry i produkcji filmowej z najniższej możliwej półki! na jednej z sal w samym środku nocy rozkręcamy DANCE MACABRE czyli wyjątkowo przerażającą potańcówkę. CO WAS NIE ZABIJE TO WAS WZMOCNI!
VHS HELL to cykliczne pokazy filmów klasy B. To również nasz nostalgiczny hołd dla amerykańskiego kina grindhouse spod znaku double feature i polskiej rzeczywistości doby transformacji ustrojowej, jaka zaszła na przełomie lat 80. i 90.
Chcemy, żebyście przypomnieli sobie czasy, kiedy po upadku komunizmu na osiedlach zaczęły rządzić wypożyczalnie video, a wszyscy bezkrytycznie zachłystywali się Zachodem.
Na naszych pokazach zobaczycie filmy zapomniane, absurdalnie nakręcone, tandetne i niesmaczne, a jednocześnie perwersyjnie fascynujące. Gumowym potworom, opętanym seksem kosmitom i punkom ery nuklearnego holocaustu zawsze towarzyszy głos znudzonego lektora i trzaski porysowanej taśmy video. Zupełnie, jak 20 lat temu.

VHS HELL fun page


START: 21.00
WSTĘP: 5 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz