wtorek

23.06. (CZW) PINK REASON | VOLK MAKEDONSKI | PROFESSIONAL SAVAGE | ABSTRAL COMPOST


PINK REASON (US)
Obecnie, gdy zespoły lo-fi opuszczają piwnice i garaże widać wyraźnie wpływ jaki na tą scenę miała pierwsza płlyta Pink Reason Cleaning the Mirror. Ze względu na ciekawy wokal i samotną gitarę, niektórym utwory z tej płyty kojarzą się z atonalnymi blusowo- folkowymi kompozycjami JANDEKa.
Pink Reason to Kevin Debroux wraz ze swoimi gadżetami lo-techowymi. Nagrywa domowymi metodami w Wisconsin, a jego najnowsza EPka Shit In The Garden z tego roku, ma w sobie więcej rockowego brudu. O tym jak najnowsze utwory brzmią w wersji LIVE przekonacie się na koncercie!

jeszcze więcej info (tyle, że po angielsku) http://mim.io/c76cf

VOLK MAKEDONSKI (Australia)
Pochodzący z Melbourne artysta podróżujący dookoła świata ze swoim wyjątkowym audiowizualnym performancem.
Polityczny rap, ostre teksty, nieprzeciętne flow i wyjątkowe podkłady świadczą o jego wiedzy na temat hip hopu , który traktuje jako środek do przekazywania multikulturowej atmosfery swojego rodzimego kraju.

http://www.myspace.com/volkmakedonski

PROFESSIONAL SAVAGE (Australia)
Postkolonialny artysta audiowizualny, używa swoich tanich kontrolerów midi, wtyczek usb i nieskrywanej agresji... Rewolucyjny w każdym zakresie. Eksplodująca i spalająca się czarna dziura gniewu (...)– Emile Zile

ABSTRAL COMPOST (Szwajcaria)
Człowiek, który nie boi się włożyć palca do własnego tyłka, a nawet do czyjegoś, jeśli ktoś będzie miał/miała na tyle dużo szczęścia. Szalony i legendarny poeta Abstral Compost używa wielojęzycznych brzmień włączając w to Francuski, Hiszpański i Angielski. Przepełnia go energia, na scenie wypluwa z siebie słowa prosto z serca przy podkręconym noise’owym beat’cie.
To pozytywny bunt, z łezką uronioną nad konwencjonalnym raperskim stylem życia połączony z zaciętą pasją anarchisty.

START: 21.00
WSTĘP: 15 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz