sobota

02.04. (SB) Warszawska domówka z Shadowplay!


Trójmiejski kolektyw didżejsko-wizualny Shadowplay! to w czołowy skład od alternatywnej muzyki tanecznej w Trójmieście. Rozbujali niejeden parkiet, grali z najlepszymi - wspomnijmy tylko Hurts - i na najlepszych imprezach.

Jak zaczęło się to wszystko? Jak na rasowych speców od imprez przystało - na domówkach oczywiście! W związku z tym podczas swojej pierwszej stołecznej wizyty Shadowplay! zapraszają wszystkich spragnionych dziki...ej zabawy i wielogodzinnych tańców na mały powrót do swoich didżejskich źródeł i organizują prawdziwą domówkę w klubie.

Zapomnij o masówkach, na których co tydzień słychać to samo, a piwo smakuje jak w juwenaliowym namiocie. W sobotę, 2 kwietnia, wpadaj do Eufemii, żeby w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze pobujać się przy najlepszej selekcji indie, nu disco, electro, synth popu i innych pokrewnych gatunków. Żeby było jeszcze piękniej, cały set okraszony będzie wizualami, których styl rozpoznają z pewnością bywalcy festiwalu Heineken Open'er, gdzie vidżeje z S! w herbie mieli okazje wystąpić.

Mało atrakcji? No to dodamy jeszcze, że ilość miejsc ograniczona, wstęp 5 zł i widzimy się na miejscu.

Więcej o Shadowplay!: http://www.facebook.com/ShadowplayParty

Patroni medialni:
MMWarszawa.pl
Furs.fm
Radio Aktywne
Plac Defilad
Mówią Na Mieście
Fuck You, Hipsters

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz