wtorek

26.02. (SB) AFRO GARDEN with DJ KRZAK

AFRO GARDEN

DJ KRZAK

Profesjonalnie zajmuje się muzyką od momentu wstąpienia do zespołu: JACEK KLEYFF i ORKIESTRA NA ZDROWIE, gdzie grał na bębnach, instrumentach perkusyjnych, przeszkadzajkach i automacie perkusyjnym. Razem z nimi koncertował na wielu ogólnopolskich festiwalach m.in. Woodstock '99 i 2000 oraz Afrika is hungry 1999, 2000 i 2001.
...
Równolegle rozpoczął działalność DJ-ską współtworząc z EDEM SZYNSZYLEM cykliczne imprezki pod hasłem "CLUE-Źródełko".
Przed ponad pięcioma laty rozpoczął granie cyklicznych środowych imprez REGGAE FAZA.Współpracował też wówczas z zespołami SADUBA i MAGARA gdzie poznał PABLOPAVO.

Wspólnie w 1999 r. założyli ZJEDNOCZENIE SOUND SYSTEM, jeden z pierwszych w Polsce sound systemów z żywym nawijaczem.

Jak sam twierdzi uwielbia puszczać nowinki nawiązujące do brzmień karaibskich i mixować je na różne sposoby. Występy Selekty Krzaka to podróż w nieznane, zaczynając swój set od dancehallu, potrafi skończyć na klasycznym latino albo jednej z mutacji muzyki house. Krzak to typowe zwierze karnawału, zwolennicy dynamicznego penetrowania parkietu będą ukontentowani jego występem.

W swoich setach KRZAKU łączy ze sobą w zaskakujących remixach nawet najbardziej odległe nurty i gatunki muzyczne dodając ich brzmieniu "jamajskości". Jest też wielkim fascynatem muzyki latynoskiej i afrykańskiej.

START: 22.00
WSTĘP: 5 ZŁ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz