niedziela

CROCODILES (USA) dj set | PHONY EUROPEANS | KAROL DE VOLAIE (WCR)

CROCODILES
dj set

Tuż po koncercie w Stodole, gdzie zagrają razem z White Lies, duet ze słonecznej Kalifornii porwie was w podróż na szatańską plażę. Wszystko przy akompaniamencie indie-popu, psycho i 60s !
http://www.myspace.com/crocodilescrocodilescrocodiles
Charles Rowell i Brandon Welchez spotkali się w okresie nastoletniego buntu w San Diego. Od tamtego czasu grali w różnych wcieleniach (np. jako Plot yo Blow Up the Eiffel Tower). Koło reinkarnacji się zamknęło i w kwietniu 2008 roku narodzili się ponownie pod nazwą Crocodiles.
Ich pierwszy długogrający album "Summer of Hate" został nagrywany zimą, ale wytwórnia Fat Possum wydała dopiero w kwietniu
2009. Tego samego roku wypuścili świąteczną 7" wraz z Dum Dum Girls oraz rozpoczeli pracę nad kolejnym albumem "Sleep Forever", którym fani cieszą już od lata 2010.
Wśród selekcji gości zza oceanu można się spodziewać takich zespołów jak Wavves, Vivian Girls, Cristal Stills oraz Dirty Beaches. Nie powinno też zabraknąć klasyków jak Jesus & Mary Chain, Echo & the Bunnymen czy The Crystals.

PHONY EUROPEANS
(od post-disco przez no-wave do ghetto - tech)

Phony Europeans (DJ LazZZy SuzZZn i DJ Mother T) mają łącznie 10 lat
różnorodnego doświadczenia w branży rozrywkowej. Miksują wszędzie i
wszystko, co rozrusza publiczność od Nowej Zelandii przez Hong Kong
po Warszawę.

Karol aka Kari de Vole

Jest członkiem kolektywu djskiego Warsaw City Rockers. Podczas gdy jego bracia w przestępczym rzemiośle, Lux Torpedo i Koz de Beat, rozjechali się po najdalszych zakątkach globu w celu sobie tylko znanych poszukiwań, on pozostał w Warszawie, na straży kolekcji winylowych krążków, które przez lata zgromadzili. Karol, niczym piracki strażnik skarbu na zapomnianej przez boga wyspie, dba by płyty się nie zakużyły. Od czasu do czasu możecie go spotkać w różnych lokalach, jak zapija smutki i puszcza muzykę, to wszystko z czego WCR słynie,punk rock/now wave/new wave//fuck wave/ 60s garage i troche różnych dziwnych, cięższych do sklasyfikowanią rzeczy. W sobotę, jego jedno osobowa szalupa śmierci przybije do Eufemii.

Przyjdźcie, posłuchajcie, pobawcie się, zatraćcie się!

START: 22.00
WSTĘP: 5/10 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz