poniedziałek

10.05 sobota - MISTER TEASER (PO) / DISKOLLEKTIVE / NPX - imprezaZapraszamy na pierwszy powiew lata w tym roku! Wszystko za sprawą naszego gościa z Portugalii. Głównym bohaterem wieczoru będzie Mister Teaser. Lokalne wsparcie z równie gorącą muzyką zapewnią panowie z Diskollektive, a wszystko letnią burzą dopełni jeden z naszych stałych dj'skich gości - NPX.


Mister Teaser

http://www.facebook.com/misterteaser
http://soundcloud.com/mister-teaser
http://instagram.com/misterteaser

W ciągu trwającej niemal dekadę kariery Mister Teaser (czyli Luís Liberal) wyrobił sobie solidną pozycję na scenie indie dance, prezentując mieszankę najlepszych kawałków disco/funky house, nu disco i electronic. Ma na swoim koncie wspólne występy ze światowej sławy DJ-ami, takimi jak Erol Alkan, Russ Chimes, Kris Menace, Xinobi, Moullinex, Anoraak, GMGN, Fake Blood, Scuola Furano, Futurecop!, Mirror People i Simøne.
Po rozpadzie grupy didżejskiej Teaser Club miał on okazję zagrać w najlepszych klubach i na największych imprezach w Portugalii – Clinic (Alcobaça), Theatro Circo (Braga) i Plano B, Hard Club, Passos Manuel i Gare (Porto) oraz Musicbox, MUV i Mini-Mercado (Lizbona), a to tylko początek długiej listy miejsc, w których artysta ten zaakcentował swoja obecność.
Rok 2012 był ważnym okresem dla Mister Teasera, wystąpił on bowiem na pożegnalnej imprezie ważnego festiwalu filmowego – Fantasporto, a także na festiwalu surfingowym Somfest Festival. Zdobył również uznanie w Hiszpanii, gdzie wielokrotnie zapraszano go do słynnych Sala Marco Aldany oraz TupperWare Club (Madryt), jak również La Fábrica de Chocolate Club (Vigo). Wyruszył też za ocean, występując na Wyspach Azorskich w klubie Arco 8 (Ponta Delgada) i Stanach Zjednoczonych w Samba Bar (Boston).
W kwietniu 2013 roku Mister Teaser ruszył w trasę po Ameryce Północnej, gdzie wystąpił na nowojorskim Brooklynie oraz ponownie w Bostonie. W drodze do Polski, gdzie zagra w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście, Mister Teaser zawita do Szwajcarii.


DISKOLLEKTIVE:

www.facebook.com/diskollektive
www.soundcloud.com/diskollektive

Mają już za sobą niemal 10 lat grania i organizacji imprez. Niegdyś rezydenci nieistniejącej już Jazzgi, dziś regularnie pojawiają się w klubach w całym kraju. Sety Diskollektive usłyszeć można było na antenie Czwórki Polskiego Radia oraz paryskiego Aquarium Radio. Prowadzą również autorską audycję w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej. Na swoim koncie mają współpracę muzyczną z wieloma artystami, takimi jak Louis La Roche, D E N A, Kamp!, Iza Lach, Mirror People, Maximilian Skiba, Rebeka, We Draw A oraz francusko-niemieckim duetem Stereo Total. Po krótkim portugalskim tournée wracają do rodzinnego miasta z nadmiarem energii!

NPX:

Ukrywający się na co dzień pod pseudonimem Nebaz DJ pochodzący z Łodzi, grający różne odmiany muzyki tanecznej i smutnej od 2004 roku.


Sobota, 10.05.2014
Start: 22:00
Wstęp: 5/10
Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz