poniedziałek

28.04 poniedziałek - IMPRO MITING: CICHOŃ / CHABIERA / WOLICKA / KOTER - koncertTym razem IMPRO MITING dziewczęcy, poczwórnie. Ewa, Zofia, Daria i Olga zagrają na fletach, skrzypcach, głosach i instrumentach komputerowych i elektrycznych.

Ewa Cichoń - flety (poprzeczny, prosty barokowy, słowacka koncovka), śpiew z wykorzystaniem rozszerzonych technik wokalnych.

Zosia Chabiera a.k.a. Zosz - gra na głosie i zawodzi na skrzypcach. Jest mocno lirycznie, grubo fakturowo i całkiem chaotycznie. Nic nie z serca. Grała w Drekotach i Patomazo.

Daria Wolicka - flet poprzeczny, śpiew. Absolwentka szkoły muzycznej, studentka muzykologii. Artystyczne wykształcenie doprowadziło ją do chęci odkrywania własnych możliwości w muzyce freejazzowej i improwizowanej. Za najgorsze w muzyce uważa "wyłączne sprzedawanie wyuczonych brzmień". Na stałe związana z Warsaw Improvisers Orchestra i zespołem gospel Et in terra.

Olga Koter - muzyczka, improwizatorka. Gra na instrumentach elektronicznych i elektroakustycznych. Związana z warszawskim zespołem Airth. Tworzy swój solowy projekt Remote Viewer.
http://remoteviewer.bandcamp.com/
http://airth-band.blogspot.com/

Poniedziałek, 28.04.2014
Start: 21:00
Wstęp: 10zł
Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz